Wspieramy sport

W ramach naszej strategii sponsoringowej wspieramy sportowe przedsięwzięcia i utalentowanych sportowców.

Jest to ważne między innymi ze względu na dokonania sportowców, którzy motywują młodych ludzi do zdrowego i aktywnego trybu życia.

Sport kształtuje poczucie poszanowania siebie i innych. To też lekcja wytrwałości, determinacji w dążeniu do celu i walki z przeciwnościami.

rekawice ksw
Flota 2

Promujemy Szczecin

Promujemy z dumą nasz Szczeciński Zespół Piłkarski Pogoń Szczecin zarówno w Polsce jak i w całej Europie Zachodniej.

Piłka nożna jest sportem wywołującym skrajne emocje te dobre i te złe, jest radość ale są i łzy, jest uczucie szczęścia ale i skrajnej złości... ale przede wszystkim piłka jednoczy nas, inspiruje do podjęcia aktywności fizycznej, a szczeciński zespół udowadnia, że niemożliwe nie istnieje, dostarczając kibicom cały wachlarz emocji.

Wojciech "Kulkinio" Janusz

Aktywnie uczestniczymy w rozwoju zawodnika MMA w Polsce.

Sponsorujemy szczecińskiego Sportowca o Wielkim Sercu do walki, ludzi i zwierząt, który reprezentuje Szczecin na galach krajowych i międzynarodowch.

wojciech kulkinio
koszulka mma wojciech janusz

O MMA

Większość z nas nie wie jak wygląda życie zawodnika MMA, kojarzy on nam się to wyłącznie z brutalnością, krwią, bezwględnością, a tak naprawdę są to wrażliwi, odważni, żyjący według twardych uczciwych zasad wojownicy, nie poddający się, broniący słabszych, będący często mentorami i wsparciem dla zagubionych: młodych czy starszych. Ich dzień wypełniają ciężke treningi czy na sali czy w górach, czy w deszczu czy w śniegu, mrozie czy upale. Nieliczni dają radę podołać temu wyzwaniu.

 

Czemu akurat zawodnik MMA?

Dlatego że ujął nas człowiek, który w walce i w życiu pokazuje niezłomne serce, którego cechuje upór, odwaga, determinacja, wytrwałość, który mimo bólu, trudu, przeciwieństw losu, porażek, wstaje i idzie dalej do przodu. Ten sam twardy, niezłomny wojownik jest wrażliwym, otwartym na potrzeby innych człowiekiem, który pomorze każdemu, kto potrzebuje wsparcia.

Dla niego niemożliwe nie istnieje, wytacza sobie cel i go osiąga, przez co motywuje nas do działania, do nie poddawania się, do bycia lepszym.